Νομαρχιακά Παραρτήματα

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότητα
Επικοινωνία
Αιτωλοακαρνανίας




Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Αγρινίου : ΧΧΧ

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Αργολίδας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ναυπλίου : ΧΧΧ

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Αρκαδίας







Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Τρίπολης : ΧΧΧ

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Άρτας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Άρτας : ο σδ Νούλης Παναγιώτης

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Αχαϊας





  
    

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Πατρών : οι σδ Ζαχαρόπουλος Ζαχαρίας, Τσάτσας Ιωάννης με αναπληρωματικούς τους σδ Δημοπούλου Γεωργία και Πέττα Χρήστο.

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Αιγίου : ο σδ Καυκάς Παναγιώτης με αναπληρωματικό την σδ Παπαγιαννακοπούλου Κυριακούλα.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία 4
Βοιωτίας


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Λιβαδειάς : ο σδ Παπακωνσταντίνου Λεωνίδας.

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Γρεβενών
  
   

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Γρεβενών : XXX


Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Δράμας
Σαραφίδης Ελευθέριος Γραμματέας50325 (διεπ. τηλ.)
Δερμεντζόγλου ΙωάννηςΑν. Γραμματέας 50373 (διεπ. τηλ.)
 Πουρσαλίδης Μιλτιάδης Μέλος50226 (διεπ. τηλ.)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Δράμας : ο σδ Καραγιάννης Αλέξιος με αναπληρωματικό τον σδ Δερμεντζόγλου Ιωάννη.

Νομαρχιακό Παράρτημα Ονοματεπώνυμο ΙδιότηταΕπικοινωνία
Δωδεκανήσου Τρίπης Νικόλαος Γραμματέας54049 (διεπ. τηλ.)
Ηλιάδης ΦώτιοςΑν.Γραμματέας54616 (διεπ. τηλ.)
Νικηταρά Παρασκευή Μέλος42732 (διεπ. τηλ.)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ρόδου : οι σδ Τρίπης Νικόλαος και Σταυριανού Δήμητρα με αναπληρωματικούς τους σδ Δέτση Νικόλαο και Δημακάκο Παναγιώτη.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Έβρου



   

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Αλεξανδρούπολης : XXX

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Εύβοιας


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Χαλκίδας : Ο σδ Βάσσος Ευάγγελος με αναπληρωματικό τον σδ Μέτσιο Μιλτιάδη.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Ευρυτανίας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καρπενησίου : ΧΧΧ

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμο Ιδιότητα Επικοινωνία
ΖακύνθουΒουρδέρης ΝικόλαοςΓραμματέας53132 (διεπ. τηλ.)
Κλαυδιανός ΑναστάσιοςΑν. Γραμματέας 53127 (διεπ. τηλ.)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ζακύνθου : Ο σδ Κλαυδιανός Αναστάσιος.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Ηλείας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πύργου : ο σδ Παπακυριακόπουλος Θεόδωρος με αναπληρωματικό την σδ Γκότση Νικολία.

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Ημαθίας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Βέροιας : ΧΧΧ

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμο Ιδιότητα Επικοινωνία
Ηρακλείου Καλογερίδης ΕμμανουήλΓραμματέας2810304711
Αποστολάκης ΙωάννηςΑν. Γραμματέας2810246606
Ζωζωνάκης ΓεώργιοςΜέλος2810247918

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ηρακλείου : ο σδ Σταυρακάκης Δημήτριος με αναπληρωματικό την σδ Βεληβασάκη Πελαγία.

Νομαρχικό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Θεσσαλονίκης Βασιλειάδης ΚωνσταντίνοςΓραμματέας
2310295619
 Δόρφανης ΧρήστοςΑν. Γραμματέας2310406872
 Κωνσταντινίδου ΕλισάβετΤαμίας2310380464
 Φαρμακίδης ΒασίλειοςΜέλος2310477837
Μάνδαλος ΑνδρέαςΜέλος2310295023
 Βικελούδα Ανθή Μέλος2310594414
Κουτσάκας ΓιώργοςΜέλος

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Θεσσαλονίκης : Οι σδ Μούτσης Κυριάκος, Μεζιλτσόγλου Παρθένα, Χαρίσης Αθανάσιος, Μανταζής Βασίλειος, Οικονόμου Αθανάσιος, Κουτσακάς Γεώργιος με αναπληρωματικούς τους σδ Δορφάνη Χρήστο, Φαρμακίδη Βασίλειο, Γκοντονίδη Στέφανο, Μανδράλη Δημήτριο, Μπόγκα Γρηγόριο, Θαμνίδη Νικόλαο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Ιωαννίνων
Τζαλαλής ΣταύροςΓραμματέας2656029061

Κατσανάκης Μιχαήλ
Αν. Γραμματέας2651054764
 Ταφανίδου ΕυδοξίαΜέλος2651054705

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ιωαννίνων : ο σδ Τζαλαλής Σταύρος με αναπληρωματικό τον σδ Χαρίση Κωνσταντίνο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
ΚαβάλαςΣτρατηλάτης ΝικόλαοςΓραμματέας 2510450157
 Κουρουπής ΠαναγιώτηςΑν. Γραμματέας2510621146
Καραντόλας Χριστόφορος Μέλος2593024121

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καβάλας : ο σδ Στρατηλάτης Νικόλαος.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
ΚαρδίτσαςΚολοβός ΣτέφανοςΓραμματέας2441064034
Τίκας ΔημήτριοςΑν. Γραμματέας2441064022
 Συργγάνη Βασιλική Μέλος2441064047
 

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καρδίτσας: ο σδ Κολοβός Στέφανος με αναπληρωματικό την σδ Συργγάνη Βασιλική.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Καστοριάς

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καστοριάς :  XXX

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Κέρκυρας


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κέρκυρας : ο σδ Βαρέλης Κωνσταντίνος με αναπληρωματικό την σδ Πλασκασοβίτη Μαρία.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Κεφαλληνίας – Ιθάκης

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Αργοστολίου : ο σδ Δεμισαρλής Θωμάς με αναπληρωματικό την σδ Σκούρτη Αικατερίνη.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Κοζάνης Ζαχαριάδου ΧαρίκλειαΓραμματέας2463055921

Ανθόπουλος Κωνσταντίνος
Αν. Γραμματέας

2461047328

Αρβανίτη ΜαρίαΜέλος
2464024731

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κοζάνης : ο σδ Ανθόπουλος Κωνσταντίνος

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Κορινθίας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κορίνθου : Η σδ ΚοΪνή Ασπασία

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Κιλκίς

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κιλκίς : η σδ Γαβριηλίδου Ελισάβετ

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότητα
Επικοινωνία
Κυκλάδων

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Σύρου : ΧΧΧ

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Λακωνίας
   
   

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Σπάρτης : ΧΧΧ

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότητα
Επικοινωνία
ΛαρίσηςΣουλιώτη Σταυρούλα

Γραμματέας


46387
 Παπαδόπουλος ΣτυλιανόςΑν. Γραμματέας46481
 Κώτσιος ΑθανάσιοςΜέλος46346

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Λάρισας : οι σδ Πήχας Αλέξανδρος και Κώτσιος Αθανάσιος με αναπληρωματικούς την σδ Σουλιώτη Σταυρούλα και Παπαδόπουλο Στυλιανό.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Λέσβου
  

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Μυτιλήνης : ΧΧΧ

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Λευκάδας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Λευκάδας : ΧΧΧ

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Μαγνησίας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Βόλου : ο σδ Καρπέτας Βάιος με αναπληρωματικό τον σδ Ρόδιο Βασίλειο.

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Μεσσηνίας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καλαμάτας : οι σδ Βασιλόπουλος Βασίλειος, Ηλιακίδη Γεωργία με αναπληρωματικούς τους σδ Πολυχρόνη Ιωάννη και Μυλωνά Ηλία.

Νομαρχιακό Παράρτημα

ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
ΞάνθηςΑντωνάκης ΙωάννηςΓραμματέας53449
 Κέλλης ΣταμάτιοςΑν. Γραμματέας53713


Παναγιωτάκη ΠηνελόπηΜέλος 53443

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ξάνθης : η σδ Θεμέλη Βασιλική.

Νομαρχιακό Παράρτημα

Ονοματεπώνυμο

Ιδιότητα

Επικοινωνία

Πέλλας










Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Έδεσσας : ο σδ Χατζηματθαίου Δημήτρης με αναπληρωματικό την σδ Ιωαννίδου Αικατερίνη.

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Πιερίας









Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κατερίνης : Ο σδ Καπαλόπουλος Στέφανος.

Νομαρχιακό Παράρτημα

Ονοματεπώνυμο

Ιδιότητα

Επικοινωνία

ΠρεβέζηςΓραμματέας

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πρεβέζης : ο σδ Κωστούλας Βασίλειος με αναπληρωματικό τον σδ Δημόπουλο Χρήστο.

Νομαρχιακό Παράρτημα

Ονοματεπώνυμο

ΙδιότηταΕπικοινωνία
ΡεθύμνηςΣταυρουλάκης ΓεώργιοςΓραμματέας 83524 (διεπ. τηλ.)
Πνευματικάκης ΔημήτριοςΑν. Γραμματέας 83519 (διεπ. τηλ.)
Κακογιαννάκη ΕιρήνηΜέλος83525 (διεπ. τηλ.)



Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ρεθύμνου : ο σδ Σταυρουλάκης Γεώργιος με αναπληρωματικό τον σδ Πνευματικάκη Δημήτριο.

Νομαρχιακό Παράρτημα

Ονοματεπώνυμο

Ιδιότητα

Επικοινωνία

ΡοδόπηςΓραμματέας
 Αν. Γραμματέας
Μέλος



Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κομοτηνής : ο σδ Εφεντή Χασάν.

Νομαρχιακό Παράρτημα

ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Σάμου
Καρίμαλη Ευαγγελία
Γραμματέας 42803 (διεπ. τηλ.)



Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Σάμου :  η σδ Καρίμαλη Ευαγγελία.

Νομαρχιακό Παράρτημα

Ονοματεπώνυμο

ΙδιότηταΕπικοινωνία

Σερρών Γραμματέας 
 Αν. Γραμματέας 
 Μέλος 

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Σερρών : ο σδ Απιδόπουλος Άλκης

Νομαρχιακό Παράρτημα

Ονοματεπώνυμο

ΙδιότηταΕπικοινωνία

ΤρικάλωνΓραμματέας 
 Αν. Γραμματέας 
 Μέλος 



Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Τρικάλων: οι σδ Μανώλης Κωνσταντίνος και Κόθρας Σπυρίδωνας με αναπληρωματικό τον σδ Χαρίση Κωνσταντίνο.

Νομαρχιακό Παράρτημα

ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Φθιώτιδας


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Λαμίας: η σδ Μούση Ελένη.

Νομαρχιακό Παράρτημα

ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία

Φλώρινας





Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Φλώρινας : XXX

Νομαρχιακό Παράρτημα

ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Φωκίδας


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Άμφισσας : ΧΧΧ

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμοΙδιότητα

Επικοινωνία

Χαλκιδικής












Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πολυγύρου: XXX

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Χανίων



Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Χανίων : η σδ Τσιμπίδου Ελένη.

Νομαρχιακό Παράρτημα

Ονοματεπώνυμο

Ιδιότητα

Επικοινωνία
ΧίουΒαλσαμόπουλος ΦώτηςΓραμματέας2271080635
Μπαβέλλα Ευαγγελία – ΣοφίαΑν. Γραμματέας2271080630

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Χίου : ο σδ Βαλσαμόπουλος Φώτιος.

Παράγραφος